Dzień Otwarty Dla Studentów – IFJ PAN Kraków

Mamy przyjemność zaprosić Studentów  do udziału w Dniu Otwartym Instytutu Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, który odbędzie się 18 października 2019 roku od godziny 11.00 do godziny 14.00 w IFJ PAN, ul. Radzikowskiego 152, Kraków.

Do udziału w Dniu Otwartym IFJ PAN zapraszamy młodych naukowców – obecnych studentów oraz przyszłych doktorantów, którym bliska jest problematyka różnych dziedzin nauki – fizyki i nauk pokrewnych – oraz są zainteresowani pracą naukową w renomowanych międzynarodowych zespołach badawczych. Naszym celem jest przedstawienie Studentom aktualnych ofert praktyk studenckich oraz tematów prac dyplomowych — licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich realizowanych pod kierunkiem pracowników IFJ PAN.

Ogłoszenie oraz oferty praktyk studenckich i tematy prac dyplomowych I, II jak i III stopnia dostępne są pod adresem: https://www.ifj.edu.pl/edukacja/dzien-otwarty/2019/.

dzotwartyifjpan