Fujitsu Day na Uniwersytecie Opolskim

Akademickie Centrum Karier wraz z firmą Fujitsu Poland organizuje wydarzenie w Instytucie Filologii Germańskiej pn. Fujitsu day, skierowane do studentów Uniwersytetu Opolskiego, podczas którego będzie możliwe skonsultowanie CV, rozmowa nt. współpracy z rekruterami firmy i ambasadorami, odbycie staży i praktyk w firmie, a także możliwości rozwoju jakie stwarza firma Fujitsu.

Wydarzenie w szczególności jest skierowane do osób ze znajomością – już na poziomie komunikatywnym – języka niemieckiego, dlatego organizujemy je w holu Instytutu Filologii Germańskiej (Pl. Staszica), na kampusie UO.
Chciałabym prosić Państwa o promocję wydarzenia wśród studentów (przekazanie informacji na zajęciach, facebooku (wkrótce rozmieszczone zostaną również plakaty) i zachęcenie ich do udziału w wydarzeniu. Fujitsu day potrwa od godz. 8 do 16, mam nadzieję, że w tym czasie wszystkim zainteresowanym uda się odwiedzić stoisko i spotkać z przedstawicielami firmy czerpiąc wiedzę od praktyków.

Na zainteresowanych wydarzeniem będzie czekać kilka atrakcji: spotkanie z rekruterem, konsultacja CV – stąd prośba o nagłośnienie wydarzenia wcześniej wśród studentów, a także strefa

Mam nadzieję, że wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Link na Facebooku (można udostępniać):  https://www.facebook.com/events/2170509106370547/

fujitsu