Tegoroczna edycja konferencji Eye Care Conference będzie miała miejsce 8 października w Gdyni, gdzie reprezentować Uniwersytet Opolski oraz Fielmann Polska będzie dr Agnieszka Bartecka oraz mgr Dominik Trzmielewski.

Eye Care Conference to konferencja organizowana przez mgr inż. Justynę Nater, redaktor naczelną magazynu Dbaj o wzrok. Skupia się ona na tematyce związanej ze wzrokiem oraz optometrycznych badaniach wzroku. Jest to miejsce spotkań specjalistów z zakresu optometrii, pozwalające na wymianę doświadczeń i upowszechnianie wyników badań naukowych. W tym roku organizowana jest już IV edycja wydarzenia, podczas której uczestnicy będą mogli wziąć udział w serii prelekcji.

Jednym z oficjalnych partnerów tegorocznej edycji ECC jest firma Fielmann, którą na podium prelegenckim reprezentować będzie pracownik Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego oraz kierownik wrocławskiego oddziału Fielmann, mgr Dominik Trzmielewski. Wygłosi on przemówienie pt. Porozmawiaj z optykiem o swoich potrzebach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.dbajowzrok.pl/eye-care-conference-2022/