Pracownicy dydaktyczni i naukowi

Dr hab. Adam Bacławski

Dr hab. Adam Bacławski

Prof. UO

Katedra Fizyki i Spektroskopii Plazmy
pokój nr 181
tel. (077) 452 72 81
email: abac@uni.opole.pl

Dr Agnieszka Bartecka

Dr Agnieszka Bartecka

Adiunkt

Katedra Fizyki i Spektroskopii Plazmy
pokój nr 177
tel. (077) 452 72 56
email: bartecka@uni.opole.pl

Prof. dr hab. Janusz Czelakowski

Prof. dr hab. Janusz Czelakowski

Profesor

Katedra Matematyki
pokój nr 225
tel. (077) 452 72 25
email: jczel@uni.opole.pl

Mgr Alicja Dembczak-Kołodziejczyk

Mgr Alicja Dembczak-Kołodziejczyk

Asystent

Katedra Matematyki
pokój nr 208
tel. (077) 452 72 08
email: alicja.dembczak@uni.opole.pl

Dr Grzegorz Engel

Dr Grzegorz Engel

Adiunkt

Katedra Fizyki Medycznej
pokój nr 184b
tel. (077) 452 72 62
email: gengel@uni.opole.pl

Prof. dr hab. Piotr Garbaczewski

Prof. dr hab. Piotr Garbaczewski

Profesor

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 188
tel. (077) 452 72 52
email: pgar@uni.opole.pl

Dr hab. Włodzimierz Godłowski

Dr hab. Włodzimierz Godłowski

Prof. UO

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 180
tel. (077) 452 72 54
email: godlowski@uni.opole.pl

Dr Krzysztof Kamiński

Dr Krzysztof Kamiński

Starszy wykładowca

Katedra Matematyki
pokój nr 214
tel.  (077) 452 72 14
email: krzysztof.kaminski@uni.opole.pl

Mgr Jacek Kiełbasa

Mgr Jacek Kiełbasa

Asystent

Katedra Matematyki
pokój nr 220
tel. (077) 452 72 20
email: jacek.kielbasa@uni.opole.pl

Dr Helena Kiriczenko

Dr Helena Kiriczenko

Adiunkt

Katedra Fizyki Spektroskopii Plazmy
pokój nr 189
tel. (077) 452 72 89
email: lenaki@uni.opole.pl

Dr Piotr Knosalla

Dr Piotr Knosalla

Adiunkt

Katedra Matematyki
pokój nr 220
tel. (077) 452 72 20
email: piotr.knosalla@uni.opole.pl

Dr Małgorzata Kruszelnicka

Dr Małgorzata Kruszelnicka

Adiunkt

Katedra Matematyki
pokój nr 208
tel.  (077) 452 72 08
email: mkruszelnicka@uni.opole.pl

Dr Ireneusz Książek

Dr Ireneusz Książek

Adiunkt

Katedra Fizyki Spektroskopii Plazmy
pokój nr 163
tel. (077) 452 72 63
email: iksiaz@uni.opole.pl

Dr Katarzyna Książek

Dr Katarzyna Książek

Starszy wykładowca

Katedra Fizyki Spektroskopii Plazmy
pokój nr 162
tel. (077) 452 72 69
email: kasiak@uni.opole.pl

Dr hab. Anna Lytova

Dr hab. Anna Lytova

Prof. UO

Katedra Matematyki
pokój nr 208
tel. (077) 452 72 08
email: alytova@uni.opole.pl

Dr hab. Barbara Majcher-Iwanow

Dr hab. Barbara Majcher-Iwanow

Prof. UO

Katedra Matematyki
pokój nr 209
tel. (077) 452 72 09
email: bmajcher@uni.opole.pl

Dr hab. Dariusz Man

Dr hab. Dariusz Man

Prof. UO

Katedra Fizyki Medycznej
pokój nr 182
tel. (077) 452 72 82
email: dariusz.man@uni.opole.pl

Dr hab. Roman Marszałek

Dr hab. Roman Marszałek

Starszy wykładowca

Katedra Matematyki
pokój nr
tel.
email: rmarszalek@uni.opole.pl

Mgr Tomasz Michael

Mgr Tomasz Michael

Asystent

Katedra Matematyki
pokój nr 208
tel. (077) 452 72 08
email: tomasz.michael@uni.opole.pl

Dr hab. Jacek Nikiel

Dr hab. Jacek Nikiel

Prof. UO

Katedra Matematyki
pokój nr 211
tel. (077) 452 72 11
email: nikiel@uni.opole.pl

Dr hab. Wiesław Olchawa

Dr hab. Wiesław Olchawa

Prof. UO

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 184a
tel. (077) 452 72 85
email: wolch@uni.opole.pl

Mgr Natalia Ostrowska

Mgr Natalia Ostrowska

Asystent

Katedra Matematyki
pokój nr 220
tel. (077) 452 72 20
email: natalia.ostrowska@uni.opole.pl

Dr hab. Ewa Pawelec

Dr hab. Ewa Pawelec

Prof. UO

Katedra Fizyki Spektroskopii Plazmy
pokój nr 164a
tel. (077) 452 72 86
email: ewap@uni.opole.pl

Dr Barbara Pytel

Dr Barbara Pytel

Adiunkt

Katedra Fizyki Medycznej
pokój nr 183
tel. (077) 452 72 83
email: bpytel@uni.opole.pl

Dr inż. Agnieszka Siedlaczek

Dr inż. Agnieszka Siedlaczek

Asystent

Katedra Matematyki
pokój nr 208
tel. (077) 452 72 08
email: asiedlaczek@uni.opole.pl

Dr hab. Andreas Sinner

Dr hab. Andreas Sinner

Prof. UO

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 180
tel. (077) 452 72 54
email: andreas.sinner@uni.opole.pl

Dr hab. Valeriy Slipko

Dr hab. Valeriy Slipko

Prof. UO

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 178
tel. (077) 452 72 55
email: vslipko@uni.opole.pl

Prof. dr hab. Włodzimierz Stefanowicz

Prof. dr hab. Włodzimierz Stefanowicz

Profesor

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 189
tel. (077) 452 72 89
email: stef@uni.opole.pl

Dr Roman Szatanik

Dr Roman Szatanik

Adiunkt

Katedra Fizyki Medycznej
pokój nr 184
tel. (077) 452 72 84
email: szata@uni.opole.pl

Dr inż. Mateusz Wróbel

Dr inż. Mateusz Wróbel

Adiunkt

Katedra Matematyki
pokój nr 220
tel.
email: mwrobel@uni.opole.pl

Dr inż. Agata Wójcik

Dr inż. Agata Wójcik

Starszy wykładowca

Katedra Fizyki Medycznej
pokój nr 183
tel. (077) 452 72 83
email: awojcik@uni.opole.pl

Dr Mariusz Żaba

Dr Mariusz Żaba

Adiunkt

Katedra Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
pokój nr 184b
tel. (077) 452 72 62
email: zaba@uni.opole.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Mgr inż. Tadeusz Kulig

Mgr inż. Tadeusz Kulig

Pracownik inżynieryjno-techniczny

pokój nr 184
tel. (077) 452 72 84
email: tkulig@uni.opole.pl

Mgr inż. Władysław Makuchowski

Mgr inż. Władysław Makuchowski

Pracownik inżynieryjno-techniczny

pokój nr 226
tel. (077) 452 72 26
email: wmak@uni.opole.pl

Mgr inż. Dawid Mazur

Mgr inż. Dawid Mazur

Pracownik inżynieryjno-techniczny

pokój nr 166
tel. (077) 452 72 65
email: dawid.mazur@uni.opole.pl

Mgr Andrzej Trzebuniak

Mgr Andrzej Trzebuniak

Pracownik inżynieryjno-techniczny

pokój nr 166
tel. (077) 452 72 65
email: trzeba@uni.opole.pl

Pracownicy administracyjni

Mgr Patrycja Fabisz

Mgr Patrycja Fabisz

Samodzielny referent

pokój nr 185
tel. (077) 452 72 50
email: patrycja.fabisz@uni.opole.pl 

Profesorowie emerytowani (od 2008r.)

  • Biedrzycki Kazimierz, dr hab. – prof. ndzw.
  • Boroński Edward, dr hab. – prof. ndzw.
  • Grabowski Bolesław, prof. dr hab.
  • Górecki Tadeusz, prof. dr hab.   † 2015r.
  • Karwowski Witold, prof. dr hab.
  • Musielok Józef, prof. dr hab. – prof. zw.
  • Nadzieja Tadeusz, prof. dr hab. – prof. zw. † 2021r.
  • Kusz Józef, dr hab.
  • Piasecki Ryszard, dr hab. prof. UO
  • Pietrzak Ryszard, dr hab. – prof. ndzw.   † 2019r.
  • Podolak Marian, prof. dr hab.   † 2018r.
  • Szuszkiewicz Marian, prof. dr hab.   † 2013r.
  • Wojtkowski Maciej, prof. dr hab.

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close