Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów oraz doktorantów  na XIII Rzeszowską Konferencję Młodych Fizyków, która odbędzie się w dniach 7-8 VI 2018 w budynku Wydziału przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.

Organizatorzy nie pobierają opłaty konferencyjnej; uczestnicy ponoszą jedynie koszty podróży i ewentualnego zakwaterowania.  Zainteresowane osoby są proszone o przesyłanie zgłoszeń wraz ze streszczeniami na adres labuz@ur.edu.pl do 30 IV 2018. Formatka zgłoszenia dołączona jest tutaj.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały, iż młodzi naukowcy potrafią z pasją opowiadać o swoich badaniach i dokonaniach, pokazując młodszym koleżankom i kolegom potencjalne drogi ich dalszego rozwoju, a jednocześnie przełamują pierwsze lody publicznych wystąpień. Dlatego też zależy nam na kontynuacji naszej cyklicznej konferencji i będzie nam miło móc gościć również osoby z Państwa Uczelni.

W bieżącym roku istnieje możliwość opublikowania wybranych artykułów w czasopiśmie Physics and Chemistry of Solid State.