Szkolenie z systemu informacji prawnej LEX

wk-new-logoSzanowni Państwo

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarczamy specjalistyczną wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla  profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Znajdują się Państwo w gronie użytkowników serwisu LEX

Zależy nam, aby korzystanie z systemu LEX było dla Państwa łatwe i efektywne, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Uniwersytetu Opolskiego bezpłatne szkolenie online.

Każdy z Państwa może dokonać zapisu na termin szkolenia klikając w podany link pod datą szkolenia i wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie na podany przez państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia). Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat. Spotkanie potrwa ok 75-90 minut.

Termin szkolenia 9 kwietnia godz.13.00

Link do zapisów: https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/nowy-system-informacji-prawnej-lex-szkolenie-z-funkcjonalnosci-dla-studentow-uniwersytetu-opolskiego,1203.html

Program szkolenia:

Zaprezentowanie różnych metod wyszukiwania informacji: haseł, aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, procedur, wzorów oraz innych dokumentów.

•  Precyzyjne dotarcie do poszukiwanych zasobów, dzięki możliwości zawężania wyników.
  • Skuteczna nawigacja i wygodna praca z dokumentem, aktami prawnymi, orzecznictwem, komentarzami, wzorami i innymi dokumentami.
  • Powiązania pomiędzy poszczególnymi kategoriami dokumentów w systemie.
  •  Narzędzia ułatwiające katalogowanie wybranych przez użytkownika informacji oraz ich dalsze wykorzystanie (drukowanie, przesyłanie, zapisywanie w wygodnym formacie).
  • Omówienie personalizacji systemu. Ustawienie na stronie startowej niezbędnych informacji zgodnie z potrzebami użytkowników.

Zapraszamy!

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. , 01-208 Warszawa, ul. Przyokopowa 33
Infolinia: 0 801 04 45 45, 22 535 88 00, fax 22 535 80 01, e-mail: PL-handel@wolterskluwer.com